Časté dotazy

Garance doručení květin příjemci

Garantujeme doručení květin v časovém intervalu, který si vyberete. Květiny vašemu blízkému doručíme včas a budou čerstvé. Vybíráme pro vás květiny od těch nejlepších dodavatelů. Vždy po doručení květin Vám zašleme potvrzení na váš e-mail a zároveň vás poprosíme o ohodnocení našich služeb.

 

Jak objednat květinu?

Přes e-shop 

  • Krok č.1  - Vyberte produkt, který se vám líbí    
  • Krok č. 2 – Vyberte variantu (velikost) kytice, pokud je daný produkt k dispozici ve více variantách a následně potvrďte objednat 
  • Krok č. 3 – Nyní jste přesměrování do nákupního košíku, kde si, prosím, pečlivě zkontrolujte obsah. Pokud vše souhlasí, potvrďte zelené tlačítko Pokračovat
  • Krok č. 4 – Nyní vám kalendář nabízí dny, kdy je možné kytici doručit, tyto dny jsou vyznačeny tmavší šedou. Po kliknutí na požadovaný den se dostáváte k volbě času doručení, po výběru času doručení pokračujte potvrzením zeleného tlačítka Pokračovat.
  • Krok č. 6 – Nejprve vyplňujete údaje o příjemci květin, doporučujeme vyplnit i text přání, váš blízký bude mít z dárku větší radost. Následuje vyplnění údajů o vás, pokud. Pokud není jednoduché příjemce květin na adrese nalézt, doporučujeme podrobněji popsat, kde se dotyčný nachází. Informace u které je hvězdička je povinná, je tedy nutné vyplnit nezbytný údaj.
  • Krok č. 7 – Vyberte platební metodu, která vám nejvíce vyhovuje, v případě, že je na doručení velmi málo času (do 24 hodin), je vhodné zvolit jako typ platby platební kartu nebo PayPal. Následně potvrdíte zaplatit a dle výběru platební metody vyplníte příslušná pole.  
  • Krok č 8 – Systém vás informuje o tom, že objednávka byla odeslána, do jedné minuty od odeslání objednávky obdržíte na e-mail potvrzení objednávky. Jakmile je připsána částka na náš účet, zašleme vám potvrzení o přijetí platby.
  • Krok č. 9 – Jakmile kytici příjemci doručíme, zašleme vám e-mail, kde vám potvrdíme doručení květin.

Telefonicky

V kontaktu naleznete telefonní číslo na našeho operátora, který vám zařídí doručení kytice dle vašeho přání.

 

Mohu zaplatit klasickým bankovním převodem?

Ano, můžete, jen je zapotřebí počítat s tím, že k připsání peněz za květiny ve většině případů nedojde tentýž den. Přejete-li si zaplatit převodem a na doručení květin zbývá méně jak 24 hodin, zašlete, prosím, potvrzení o odeslání platby na email: donaskova-sluzba@kvetinarstvi-fantasi.cz

 

Kdy je možné květiny nejdříve doručit?

 

Doručení květin v našem okolí

Pracovní dny
Objednané zboží (kytice a další dárkové zboží) doručíme v den vaší objednávky obvykle nejdříve za 180 minut od provedení a zaplacení objednávky.

Víkendy a státní svátky
Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme o víkendu a ve státní svátek doručit, pokud je objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 16:00 v pracovní den předcházející víkendu nebo státnímu svátku, kdy chcete kytice doručit. V případě květinových svátků (sv. Valentýna, MDŽ a Dne Matek) je standardně umožněno objednávat i o víkendech.

© 2017 Květinářství Fantasi | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.